Otel 444 50 95 | Rezervasyon +90 242 715 15 45 | Whatsapp 05382798935

Standart Oda

Ana binamızda bulunan Standart deniz manzaralı odalarımızın büyüklüğü  30 m², olup 3 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir . Standart deniz manzaralı odalarda

1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak veya 2 yada 3 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Mobilya,mefruşat ve dekorasyonu yenilenenen odalarda halı  zemin, VRV sistemli klima , balkon, teras veya Fransız balkon, küvet / duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz ) bulunmaktadır.

1 Çift Kişilik Yatak
1 Çift Kişilik ve 1 Tek Kişilik Yatak
2 yada 3 Tek Kişilik Yatak
Küvet
LCD / TV
Halı Zemin

Deluxe Oda

Lüks ve modern tasarımlı Deluxe Bahçe manzara odalarımız 40 m² büyüklüğündedir. 2 Kişi konaklama kapasitesine sahip olup, halı zemin, VRV sistemli klima , balkon veya Fransız balkon, duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz )bulunmaktadır.
Deluxe odalarımızda jakuzi mevcuttur.
Özel konsept butonu eklenip konsept içeriği koyulabilir.
Lüks ve modern tasarımlı Deluxe Deniz  manzara odalarımız 40 m² büyüklüğündedir. 2 Kişi konaklama kapasitesine sahip olup, halı zemin, VRV sistemli klima , balkon veya Fransız balkon, duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz )bulunmaktadır.
Deluxe odalarımızda jakuzi mevcuttur.
Lüks ve modern tasarımlı oda
LCD-TV
Jakuzzi
Duş / WC
TOPLAM ODA SAYISI: 26

Aile Odası

Yeni dekore edilmiş Aile odalarımızın büyüklüğü  50 m² dir. 4 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip olup, 2 yatak odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Hepsinde 1 çift kişilik yatak ve 2 ya da 3 tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Aile odalarında halı zemin, VRV sistemli klima , balkon, teras veya Fransız balkon, küvet / duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz ) bulunmaktadır.

2 Yatak Odası ve 1 Banyo
Hepsinde 1 Çift Kişilik Yatak
1 Çift Kişilik Yatak ve 2 Tek Kişilik Yatak
LCD-TV
TOPLAM ODA SAYISI: 65

Balayı Odası

Ana binada bulunan lüks ve modern tasarımlı Balayı  odalarımız 40 m² büyüklüğündedir. 2 Kişi konaklama kapasitesine sahip olup, halı zemin, VRV sistemli klima , balkon veya Fransız balkon, duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz )bulunmaktadır. Balayı  odalarımızda jakuzi bulunmaktadır.

Lüks ve modern tasarımlı oda
LCD-TV
Jakuzzi
Duş / WC

Club Odası

Bahçemizde bulunan 2-3 katlı bloklardan  oluşan Club Odalarımızın büyüklüğü  30 m² dir , 3 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir. Club odalarımızda 1 çift kişilik yatak veya 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak veya 2 yada 3 tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Rahat ve konforlu döşenmiş odalarda mermer  zemin , kilim , VRV sistemli klima, , balkon veya teras, küvet / duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz) bulunmaktadır.
1 Çift Kişilik Yatak
1 Çift Kişilik ve 1 Tek Kişilik Yatak
2 yada 3 Tek Kişilik Yatak
Küvet
Mermer zemin kısmen kilim ile örtülüdür
TOPLAM ODA SAYISI: 164

Deluxe Villa Apart

Bahçemizde bulunan Deluxe Apart Villa A tipi odalarımız 84 m² B tipi odalarımız 65 m² olup, 2 Yatak Odası, 1 Salon, Amerikan Mutfak, 2 Banyo, 2 Balkondan oluşmaktadır. 1 Çift Kişilik Yatak + 2 Tek Kişilik Yatak bulunan Villa odalarımız  4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Mikrodalga fırın, Tost makinesi, Kettle, Yemek takımı, Safe, Merkezi Klima, LCD TV, Telefon, Saç kurutma makinesi, bornoz ve terlik  bulunumakta olup, zemin mermerdir. 1.Kat Villa odalarında 1 Adet ebeveyn banyosunda, 1 adet balkonda olmak üzere 2 adet Jakuzi bulunmaktadır. 2. Kat Villa odalarında 1 adet jakuzi bulunmaktadır.

Kral Dairesi

Ana binada bulunan lüks ve modern dekore edilmiş, Kral dairelerimiz 85 m² büyüklüğündedir. 3 Kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 2 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşan, Kral dairesinde  halı zemin, VRV sistemli klima , balkon veya Fransız balkon, duş / WC, saç kurutma makinesi, müzik kanalları da olan uydu-TV, telefon, mini bar (günlük dolum), kasa (ücretsiz )bulunmaktadır.

Kral dairemizde  jakuzi bulunmaktadır.
Özel Fiyatlar için Arayın